Widlak Euroczęści


Wózki widłowe
Nasza oferta
Wózek widłowy
FAQ

PaleciakOgumienieOpony dla wózków widłowych

Widły do wózka widłowegoSilnik widlakaCzęści zamienne widlaka
Dozór techniczny wózka widłowego

W ofercie naszej firmy znajdziecie wózki widłowe - nowe i używane - ale także części zamienne do zachodnich, japońskich, chińskich, polskich wózków widłowych. Prowadzimy także naprawy oraz serwis sprzętu. Oferta Euroczęści obejmuje serwis i naprawę części wózków widłowych, a także montowanie dodatkowego osprzętu, np. - widły, pługi do odśnieżania, przedłużki wideł, szufle hydrauliczne, widły do palet, maszty HI-LO lub dociskacze. Ze względu na wymagania ustawodawcze, firma Euroczęści wychodzi również naprzeciw zapotrzebowaniu Klientów, oferując pomoc w zakresie przygotowania i skompletowania niezbędnej dokumentacji techniczno-ruchowej wózka oraz dokonania odbioru wózka widłowego przez inspektorów UDT.

Główny nacisk kładziemy na prawidłowość doboru części zamiennych na które czekają nasi Klienci. Dysponujemy dokumentacją producentów wózków widłowych co wspomaga proces doboru części zamiennych. Również aby wyeliminować pomyłki dysponujemy zdjęciami i wymiarami części zamiennych. Pozwala to na praktycznie 100% pewność doboru niezbędnych części.

Dysponujemy częściami do naprawy silników zarówno oryginalnymi jak również innych producentów. Tłumiki, pompy wody i paliwa, tłoki, koła i łańcuchy rozrządu. Jesteśmy również przygotowani do wykonania napraw głównych i doraźnych silników w wózkach widłowych zarówno w miejscu użytkowania wózka widłowego jak i we własnym warsztacie.

Do wózków widłowych posiadamy łożyska masztu, ślizgi masztów i przesuwów bocznych do marek Cascade, Meyer, Kaup i innych. Widły w klasach określonych FEM lub wykonane wg, potrzeb Klientów do wszelkiego rodzaju paletyzerów i innego osprzętu wykorzystywanego w wózkach widłowych.

Dysponujemy pełnym zakresem opon przemysłowych pneumatycznych i ogumienia pełnego wykorzystywanego przez wózki widłowe. Wykonujemy na życzenie klientów zmiany opon pełnych na feglach na prasie hydraulicznej. Koła z wymienionymi oponami możemy dostarczyć w każde miejsce na terenie kraju.

Dysponujemy również częściami elektronicznymi (sterowniki, joystiki, regulatory, sensory, osprzęt elektryczny silników wózków widłowych). Możemy równie dokonać naprawy uszkodzonych elementów elektronicznych lub wymienić je na analogiczne po naprawie fabrycznej. Posiadają one gwarancję producenta i w niczym nie ustępują nowym podzespołom montowanym w wózku widłowym.

 

 

Euro-Części Wózki Widłowe
Tworzenie stron internetowych - Hgp.pl Wózki widłowe - strona główna