Wózki widłowe


Wózki widłowe
Nowe wózki widłowe
Wózek widłowy
FAQ

Wózki widłowe

o nośności od 1,5 do 3,5 t produkowane przez EP Forklift
Wózki widłowe to sprzęty występujące w różnych modelach, w zależności od rodzaju stosowanego w nich napędu oraz funkcji, jaką spełniają. Z tego względu wyodrębnić można wiele typów tych urządzeń, które dają nabywcy możliwość wyboru najlepszego spośród wszystkich dostępnych na rynku. Do najbardziej ekonomicznych wózków widłowych należą te napędzane za pomocą baterii. Obok nich występują także spalinowe – zasilane olejem napędowym, oraz gazowe, w których wykorzystuje się LPG. Wybór należy uzależnić od tego, czy sprzęt ma pracować wewnątrz pomieszczenia, czy na otwartym terenie. Szeroki zakres prac wykonywanych przez wózki widłowe powoduje, że powstaje wiele modeli przystosowanych do pracy na budowach (terenowe) i w przemyśle (boczne). Dzięki zróżnicowanej budowie możliwe jest natomiast użytkowanie wózków widłowych na krętych i ciasnych powierzchniach, wykorzystywania ich do transportu wyjątkowo ciężkich lub szczególnie niebezpiecznych ładunków lub podnoszenia towarów na duże wysokości, dbając o precyzję manewru.

Wózki widłowe Euroczęści

Nowe chińskie wózki widłowe w firmie Euroczęści objęte są gwarancją do 18 miesięcy (w zależności od modelu i typu) lub do 1800 mth.

Widlaki serii 1,5/1,8/2,0/2,5/3,0/3,5 t napędzane są silnikami z zapłonem iskrowym lub samoczynnym Nissan o pojemności od 1982 do 2663 cm3 i mocy od 32,2 do 44 KW.

Silnik wózka widłowego

Nasze wózki widłowe wyposażone są w automatyczną skrzynię biegów produkcji TCM lub Nissan.

Oferowane przez naszą firmę wózki posiadają następujące certyfikaty:
CE       ISO 14001       ISO 9001
oraz są dopuszczone do wykorzystania na terenie Polski.

Widlaki z silnikami benzynowymi mogą być wyposażone w instalację LPG firmy Lovato.

Zakupione wózki widłowe na życzenie Kupującego mogą posiadać przegląd UDT.

 

Euro-Części Wózki Widłowe
Tworzenie stron internetowych - Hgp.pl Wózki widłowe - strona główna